WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

SPRZĘT REHABILITACYJNY DO ĆWICZEŃ

ROWERY STACJONARNE TRENINGOWE

romech
Są to treningowe rowery stacjonarne służące do ćwiczeń w domu i rehabilitacji. Jest to nowoczesne i bezpieczne urządzenia pozwalające na osiągniecie pożądanej sprawności fizycznej. Sprzęt przeznaczony głównie do użytku domowego jak również w klubach fitness, gabinetach rehabilitacyjnych.

Wyróżniamy w tej kategorii:

Rowery magnetyczne
Rowery mechaniczne
Rowery poziome
Rowery spiningowe

 STEPPER

STEPER

Stepper to jedno z najbardziej popularnych urządzeń do ćwiczeń. Niewielki rozmiar pozwala korzystać z niego nie tylko na siłowni, ale również w domu.

ROTOR

ROTERRotor, to alternatywa do rowerku treningowego dla osób, które dysponują małą powierzchnią do ćwiczeń oraz z jakiegoś powodu nie mogą pedałować w pozycji rowerowej. Korzystając z rotora możesz wygodnie ćwiczyć swoje nogi siedząc na kanapie lub krześle.

PIŁECZKI REHABILITACYJNE

PILECZKI

Piłeczki używane do ćwiczeń mięśni stawów i rąk pobudzają receptory w skórze, poprawiają krążenie i rozciągają mięśnie dłoni.

PIŁKI DO ĆWICZEŃ

PILAPiłka rehabilitacyjna znajduje zastosowanie w rehabilitacji i ćwiczeniach równoważnych. Idealnie nadaje się przy schorzeniach kręgosłupa. Piłki do ćwiczeń są również przeznaczone dla kobiet w ciąży, redukują napięcia w dolnym odcinku kręgosłupa wspomagając jego mobilność.

GUMY DO ĆWICZEŃ

power band czerwonyGumy do ćwiczeń znajdują szerokie zastosowanie w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, treningu siły mięśniowej, mobilizacji stawów, a także w celu zwiększenia zasięgu ruchowego.

MATERACE DO ĆWICZEŃ

materacSkładane materace niezastąpione podczas wykonywania ćwiczeń nie tylko na sali rehabilitacyjnej, ale również w domu. Materace, które Państwu oferujemy wykonane są z twardej pianki poliuretanowej pokrytej trwałym, zmywalnym materiałem.

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17