WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

ARTYKUŁY POMOCNICZE

PIELUCHOMAJTKI

hart

Pieluchomajtki przeznaczone są dla osób ze średnim, ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu.Zapewniają higienę i komfort przez cały dzień.

WKŁADKI DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

wkladki

Wkładki anatomiczne są najlepszym rozwiązaniem w problemie nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała oraz zapewniają komfort i suchość przez cały dzień.

PODKŁADY

podkladyPodkłady wykonane są w 100% ze świeżej pulpy celulozowej są wyjątkowo chłonne. Chronią one łóżka i siedzenia, zapewniają wyższą chłonność.

PODKŁADY NIEPRZEMAKALNE WIELOKROTNEGO UŻYTKU

PODKLADWPodkłady nieprzemakalne frotowo – gumowe wielokrotnego użytku (można je prać). Nie powodują odparzeń, dzięki czemu chory może leżeć bezpośrednio na podkładzie.

 KRZESŁO TOALETOWE

KZESLO

To przenośna toaleta, która doskonale sprawdza się dla osób niepełnosprawnych i starszych.

KACZKA SANITARNA

KACZKA

Kaczka sanitarna ułatwia pielęgnację osób leżących, które nie mogą same skorzystać z toalety. Za pomocą kaczki mocz daje się łatwo i wygodnie oddać, a następnie bez problemu usunąć.

BASEN SANITARNY

BASEN

Basen sanitarny to niezbędny przyrząd pomocny w opiece nad pacjentem zmuszonym stale przebywać w łóżku. Pozwala na załatwienie potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej lub pół siedzącej,

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA

PODUSZKA

Poduszki ortopedyczne przeznaczone są do korygowania położenia ciała w pozycji leżącej w celu zapewnienia bezpiecznego i zdrowego odpoczynku osoby leżącej.

MATERACE PRZECIWODLEŻYNOWE

indeksMATERAC BABELmat staly

Oferujemy szeroki zakres materaców przeciwodleżynowych stałych, zmiennociśnieniowych, bąbelkowych i rurowych. Materace te skutecznie zapobiegają przed groźnymi powikłaniami długotrwałego leżenia jakimi są odleżyny.

PODUSZKI I KRĄŻKI PRZECIWODLEŻYNOWE

PPKREG

Poduszki i krążki przeciwodleżynowe powinny być stosowane szczególnie profilaktycznie zapobiegając powstaniu odleżyn u osoby siedzącej. Otwór w środku zapewnia stały dostęp powietrza dla zagrożonej odleżynami skóry.

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

LOZKO1Łóżka rehabilitacyjne to sprawdzone rozwiązanie stosowane z powodzeniem w placówkach opieki długoterminowej oraz w środowisku domowym. Proponujemy Państwu zróżnicowaną ofertę znakomitej jakości łóżek dostosowanych do potrzeb naszych schorowanych klientów.

INHALATORY

inh

Aparatura do leczenia inhalacyjnego to obecnie sprawne i o niewielkich gabarytach aparaty inhalacyjne, o uniwersalnej niekiedy możliwości zasilania, pozwalają obecnie na stosowanie inhalacji w domu i poza domem chorego, a nawet w czasie podróży samochodem.

 KONCENTRATORY TLENU

konc02

To niewielkie urządzenia które wytwarzają tlen „wyodrębniając” ten gaz z powietrza. Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodnym, efektywnym i wygodnym źródłem tlenu w dzisiejszych czasach. Oddziela tlen z powietrza i dostarcza pacjentowi przez przewód czysty tlen o wysokim stężeniu.

CEWNIKI DO ODSYSANIA GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH

CEW

Oferujemy szeroki zakres rozmiarów i typów cewników do odsysania firmy SKAMEX. Ich zmrożona, aksamitna powierzchnia, odpowiednia miękkość oraz kształt zakończenia i otworów obarczających zapewniają optymalną ochronę delikatnych tkanek dróg oddechowych.

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17