WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

ARTYKUŁY RÓŻNE

 CIŚNIENIOMIERZE

cisnieniomierz

Oferujemy Państwu wysokiej klasy ciśnieniomierze naramienne mechaniczne, półautomatyczne i automatyczne.

URZĄDZENIA DO MASAŻU

masazer

Nasza oferta zawiera różne urządzenia do masażu, które ze względu na sposób masowania możemy podzielić na: masażery wałkujące, wibrujące, wodne oraz opukujące.

MEDYCZNY TERMOMETR ELEKTRYCZNY

terPolecamy szeroki wybór termometrów elektrycznych, dotykowych i bezdotykowych dla dzieci i dorosłych. Urządzenia te w szybki i prosty sposób zmierzą dokładną temperaturę ciała osoby dorosłej i dziecka.

 RAJSTOPY I PODKOLANÓWKI PRZECIWŻYLAKOWE

rajstopy

Rajstopy te działają przeciwbólowo, zmniejszają obrzęki, a także minimalizują powstałe już żylaki. Są bardzo wygodne. Mogą je nosić również osoby z przed i pooperacyjną profilaktyką zakrzepowego zapalenia żył.

SKARPETY BAMBUSOWE BEZUCISKOWE

skarpety

Niezwykle delikatna przędza bambusowa oraz zastosowane bezszwowe łączenie nad palcami zapewniają komfort osobom o wrażliwych stopach, takimi jak stopy cukrzycowe.

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE

wkladkiort Oferujemy szeroki wybór wkładek ortopedycznych, które  są niezbędne w przypadku płaskostopia podłużnego i poprzecznego, haluksów, koślawości pięt oraz bólu biodra i kolana.

 NASADKI NA KULE I LASKI

nasadki

 Antypoślizgowe nasadki na kule, laski i balkoniki zapewniają bezpieczeństwo i komfort chodzenia.

OKŁADY ZIMNO – CIEPŁE

orteza08

Trzymane w zamrażarce, w przypadku nagłego wypadku, np. oparzenia, stłuczenia, silnego bólu głowy, są gotowe do użycia. Natomiast wyjęte z zamrażalki i włożone do gorącej (ok. 80 stopni C) wody, po kilku minutach zamieniają się w gorący okład.

KOSMETYKI PIELĘGNUJĄCE

KOSMETYKI

Oferujemy Państwu szeroką gamę kosmetyków firmy Hartman. Szampony, balsamy, płyny do kąpieli oraz kremy i chusteczki łagodzące podrażnienia to intensywna pielęgnacja skóry dojrzałej narażonej na podrażnienia w skutek dolegliwości nietrzymania moczu i długotrwałego leżenia w łóżku. Kosmetyki te wspomagają własne, naturalne mechanizmy ochronne skóry.

AKCESORIA OPATRUNKOWE

plasterW naszym sklepie znajdziecie Państwo również szeroki wybór akcesoriów opatrunkowych takich jak plastry, gazy opatrunkowe, gumowe rękawiczki i inne.

 

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17