WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

REFUNDACJE

JAK STARAĆ SIĘ O REFUNDACJĘ ?

nfz

Aby Wojewódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zrefundował zakup sprzętu lub środka pomocniczego, należy:

  • uzyskać zlecenie zaopatrzenia od uprawnionego do tego lekarza (lekarz nie musi podlegać Wojewódzkiemu Oddziałowi NFZ, w którym realizowane będzie zlecenie),
  • potwierdzić zlecenie do realizacji w oddziale NFZ (w przypadku zaopatrzenia comiesięcznego wymagane jest potwierdzenie zlecenia tylko raz)
  • zrealizować zlecenie u świadczeniodawcy (producenta lub sklepu), który ma podpisaną umowę z Wojewódzkim Oddziałem NFZ.

Instytucje refundujące:

Dofinansowanie z NFZ może uzyskać każda ubezpieczona osoba, która uzyska od lekarza „Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środki pomocnicze”. Zlecenie jest ważne 30 dni od daty wystawienia lub do końca miesiąca, na który opiewa dane zaopatrzenie – w przypadku zaopatrzenia comiesięcznego.

Dofinansowanie z PCPR może uzyskać osoba zamieszkująca w powiecie, na którego terenie działa odpowiedni oddział PCPR. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest posiadanie grupy inwalidzkiej ZUS lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz złożenie poprawnie wypełnionego wniosku.

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17