WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

GORSETY I PASY

GORSET LĘDŹWIOWO KRZYŻOWY

orteza02

Jest to gorset zapewniający odciążenie i stabilizację dolnego docinka kręgosłupa LS. Wszyte fiszbiny, a także boczne dociągacze zapewniają dodatkowe usztywnienie, a anatomiczny kształt ułatwia komfortowe poruszanie się. Fiszbiny wymuszają prawidłowe ustawienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Materiał, z którego wykonany jest gorset jest elastyczny, oddychający, miejscowo podnosi temperaturę ciała, co sprzyja łagodzeniu bólu.

PAS LĘDŹWIOWY

orteza18

Pas ten służy do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Zalecany jest w celu wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 PAS BRZUSZNY

orteza15

Pas ten służy do wzmocnienia mięśni brzucha oraz podtrzymania narządów wewnętrznych. Zalecany w przypadku przepukliny brzusznej, osłabienia mięśni brzucha, po porodzie, po przebytych operacjach jamy brzusznej.

PAS CIĄŻOWY

orteza16

Pas ten redukuje zmęczenie i ból w dolnych częściach pleców dzięki odciążeniu kręgosłupa, bioder oraz podtrzymaniu brzucha. Jest łatwy do założenia. Niewidoczny pod ubraniem. Dostosowuje się do różnych etapów ciąży.

PAS PRZEPUKLINOWY PACHWINOWY JEDNOSTRONNY

orteza20

Pas ten posiada jedną pelotę o dużym profilu, zalecany w przypadku przepukliny pachwinowej. Występuje w wersji lewej lub prawej.

 PAS PRZEPUKLINOWY PACHWINOWY OBUSTRONNY

orteza19

 Pas przepuklinowy posiada 2 odłączane peloty o dużym profilu. zapięcia na rzepy zapewniają łatwą aplikację oraz regulację pasa.

PAS ŻEBROWY MĘSKI I DAMSKI

orteza21

Pas ten służy do utrzymania żeber w ustalonej pozycji po ich pęknięciach, stłuczeniach lub też operacjach klatki piersiowej.

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17