WITAMY NA STRONIE SKLEPÓW ORT-MED!!

Witamy na stronach sieci sklepów ORT-MED i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w jednym z naszych sklepów w Jarocinie lub Środzie Wielkopolskiej, gdzie zaopatrzą się Państwo w potrzebne artykuły medyczne lub ortopedyczne.

BARIERY ARCHITEKTONICZNE

Pragnąc pomóc Państwu w pokonywaniu barier architektonicznych, chcemy wyjść na przeciw Państwa potrzebom, oferując szereg sprzętów i urządzeń, które ułatwią Państwu codzienne funkcjonowanie.

Oferujemy poręcze stabilne, wytrzymałe i pewne w uchwycie. Nasze poręcze i uchwyty mogą być stosowane wszędzie, w łazienkach, sypialniach, kuchniach, a także na zewnątrz budynków, gdyż są odporne na działanie wpływów atmosferycznych.

PORĘCZE BIAŁE MALOWANE

PORECZ BI

Naszym klientom polecamy stalowe poręcze białe. Nie ustępują one w niczym uchwytom ze stali nierdzewnej.

PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ

porecz

W miejscach, w których wygląd i elegancja wyposażenia łazienki odgrywają najważniejszą rolę, nasi klienci decydują się na zastosowanie poręczy ze stali nierdzewnej. Poza najwyższą jakością zastosowanych materiałów, charakteryzują się świetnym wyglądem, który doskonale wpasowuje się w design nowoczesnych łazienek.

SCHODOŁAZY

schodolazbar25bar26

Urządzenia te służą do pokonywania przez niepełnosprawnych uciążliwych barier jakimi są schody. Możemy wyróżnić dwa główne rodzaje schodołazów:

  • Schodołazy kroczące (kołowe)
  • Schodołazy gąsienicowe

W zależności od Państwa potrzeb pomożemy dobrać odpowiedni model.

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

LAZ LAZ1 LAZ2

Nasze sklepy pomogą Państwu tak wyposażyć Państwa łazienkę, aby była ona przystosowana do użytku przez osobę niepełnosprawną. Oferujemy wszelkiego rodzaju uchwyty, siedziska i sprzęt pomocniczy.

PODNOŚNIKI

 POD1 PODPOD2

Oferujemy podnośniki ułatwiające przenoszenie osób niepełnosprawnych. Umożliwiają łatwe przemieszczanie osób np. z łóżka na wózek inwalidzki, z wózka do wanny itp. Stanowią nieocenioną pomoc przy osobach wymagających stałej opieki.

RAMPY

RA RA1

Oferujemy rampy zarówno stacjonarne jak i przenośne. Umożliwiają one wygodny przejazd wózkiem inwalidzkim przez trudny teren.

Zapraszamy do naszych sklepów!

JAROCIN
"Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin

tel. 62 747 70 23 , kom. 501 259 351

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9- 17 Sob. 10 - 13
ŚRODA WLKP.
„Ort-Med” – Piotr Frąszczak

ul. Lipowa 7 63-000 Środa Wielkopolska

tel. 61 285 08 73 , kom. 501 258 846

Godziny otwarcia: Pn. -Pt. 9-17